Komplexní projekt vzdělávacího areálu Jezírko

Brno - Soběšice, Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání PRACOVIŠTĚ JEZÍRKO

2004 - 2010

Realizace speciálních výukových a herních prvků. Návrh přírodní zahrady pro výukové účely a volnočasové aktivity. Realizace kořenové čistírny odpadních vod. Návrh výukového altánu na školní zahradě.

  • Vytvoření výukových prvků nebo jejich částí v interiéru budovy. Dub a smrk jako dva svébytné ekosystémy – montáž a doprava kmenů do interiéru + vytvoření dvířek a výřezů. Galerie stromů – kompletní realizace mimo popisků. Mraveniště – realizace stavební části. Co nám dává dřevo stromů – kompletní realizace mimo popisků.
  • Návrh přírodní zahrady zaměřené na výuku o lese. Pro výsadbu byly navrženy druhy původní v ČR.
  • Realizace kořenové čistírny odpadních vod pro 20 EO, 120 m2 kořenové pole. Práce byly částečně provedeny ve spolupráci s brigádníky.
  • Stavba altánu pro výuku na zahradě a realizace zelené střechy

Odkaz: www.lipka.cz/jezirko

Odkaz: projektant KC: www.vhp-s.cz/

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací